top of page
(VITAL INJECTOR 2) color, left angle.png

Vital Injector 2

Spróbuj raz, a już nigdy nie będziesz chciała korzystać z innej metody rewitalizacji skóry!

Vital Injector 2 to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do nieinwazyjnego podawania preparatów odżywczych za pomocą wieloigłowego systemu próżniowego. Działa w obrębie twarzy, skóry głowy, szyi, dekoltu, czy też dłoni. Jest to bezpieczna i bezbolesna alternatywa klasycznej mezoterapii igłowej. Preparat podawany jest równomiernie, precyzyjnie i w porównaniu do tradycyjnej techniki nakłuwania, Vital Injector 2 znacznie redukuje ryzyko pojawienia się brzydkich grudek, siniaków, czy mocnego zaczerwienienia. Zabieg jest przyjemniejszy i trwa o wiele krócej. Po wypróbowaniu Vital Injector 2, nie będziesz chciała wrócić do dotychczas stosowanej terapii iniekcyjnej. 

Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach.

Dla kogo?

Gorąco polecam Ci ten zabieg, jeśli na swojej skórze zauważyłaś drobne zmarszczki, utratę jędrności, oznaki zmęczenia. Zabieg przywróci zdrowy kolor, poziom nawilżenia, poprawi teksturę skóry, wygładzi ją i pobudzi do regeneracji. Twoja skóra odetchnie z ulgą! 

Przebieg zabiegu

Najpierw dobiorę preparat najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Następnie oczyszczę Twoją skórę oraz, jeśli takie jest Twoje życzenie, nałożę na nią krem znieczulający. Nakłuwanie nie powinno być w żaden sposób nieprzyjemne, ale w przypadku szczególnie wiotkiej i delikatnej skóry faktycznie może się tak zdarzyć. Długość zabiegu może się wahać w zależności od wielkości nakłuwanego obszaru ciała od 15 do 60 minut. Po wyjściu z gabinetu możesz kontynuować swój dzień nie martwiąc się bólem ani dyskomfortem.

Jak działa?

System vacuum jest tym, co redukuje efekty uboczne i sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia. Unosi skórę, wyrównuje jej powierzchnię, a następnie odciąga ją od naczyń krwionośnych i nerwów.  Odpowiednio dobrany preparat wprowadzany jest poprzez pięć cieniutkich igieł na dokładnie określoną głębokość skóry własciwej lub tkanki podskórnej i zawsze w dokładnie tej samej ilości. Takiej precyzji nie uświadczysz nawet u chirurga.  W obrębie twarzy wykonywanych jest około 1000 nakłuć, co dodatkowo pobudza procesy samoregeneracyjne.

Ile zabiegów?

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie, a w fazie podtrzymującej – raz na kilka miesięcy. Dzięki zabiegom podtrzymującym, efekty kuracji utrzymują się znacznie dłużej.

Przeciwwskazania

• alergie na składniki preparatów,
• ciąża, karmienie piersią
• opryszczka
• stany zapalne
• choroby nowotworowe
• przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
• nieuregulowana cukrzyca

Cennik

1 zabieg 499 zł, w serii  już od 399 zł

bottom of page