top of page
DSC00777.JPG

Indiba Deep Beauty

Przełomowa technologia w służbie kosmetologii – skuteczność i długotrwały efekt

Indiba to synonim piękna i dobrego samopoczucia. To także kompleksowa kuracja, która w szczególności obejmuje wszystkie potrzeby, zarówno twarzy, jak i ciała. Wśród swoich wielu właściwości pozwala wygładzić zmarszczki, skorygować drobne blizny, zredukować cellulit i tkankę tłuszczową. A to wszystko bez komplikacji i skutków ubocznych.

 

Indiba- zabieg dostępny w najlepszych salonach medycyny estetycznej i kosmetologii na całym świecie, od teraz także w Gabinecie Scarlet w Chojnicach. Śmiało sięgnij po zdobycze technologii cofające bieg czasu i pozwalające Ci raz jeszcze cieszyć się młodością.

Sekret metody, czyli jak działa metoda Indiba?

Indiba to hiszpańska marka i technologia, która została zaprojektowana tak, aby oferować zabiegi na twarz i ciało z najlepszymi wynikami na rynku. Sekretem tej metody jest dokładna, stała częstotliwość 448 kHz, przy której terapia falami radiowymi uzyskuje optymalne wyniki. Obecnie Indiba oferuje najbardziej awangardową, opatentowaną technologię w najnowszym modelu Edna Pro. Właśnie ten model dostępny jest w Gabinecie Scarlet w Chojnicach. Główną różnicą nowej Indiba Edna Pro w stosunku do starszego sprzętu jest jeszcze lepsze działanie ujędrniające tkanki i większa wydajność bez wzrostu temperatury, co zapewnia optymalizację wyników w najbardziej wrażliwych obszarach.

Czy Indiba jest metodą dla mnie?

Zabieg daje wszechstronne efekty, dlatego polecany jest w celu usuwania wielu różnych problemów estetycznych. Regeneracja komórkowa pozwala na odmłodzenie skóry i spłycenie nawet głębokich zmarszczek. Efekt odmładzający jest spotęgowany przez stymulację naturalnej produkcji kolagenu, dzięki czemu skutki zabiegu są długotrwałe. Zabieg Indiba pozwala na wygładzanie blizn potrądzikowych, czy też uporczywych blizn po operacjach. Pomaga w redukcji niechcianego podbródka. Wpływa również na ogólną kondycję skóry, nawilżając ją i rozjaśniając.
Jeśli nie jesteś pewny/pewna, czy Indiba Edna Pro jest najbardziej odpowiednią kuracją dla Twoich potrzeb, zawsze masz możliwość zarezerwowania bezpłatnej wizyty, w trakcie której powiesz mi jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Wyjaśnię, czego możesz się spodziewać po każdym z oferowanych przeze mnie zabiegów i ustalimy, który najlepiej pasuje do tego, czego szukasz.

Jak wygląda zabieg?

Metoda nie wymaga specjalnych przygotowań ani nie wymusza rekonwalescencji. W trakcie zabiegu nie poczujesz żadnego bólu– jedynie przyjemne ciepło w miejscu działania głowicy. Różnicę zauważysz już po pierwszym zabiegu. Indiba jest nieinwazyjna. Pozwala natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. Może być stosowana bez limitu sesji zabiegowych. Zazwyczaj przeprowadza się 2-3 zabiegi tygodniowo, lecz jeśli zależy Ci na szybszym efekcie, można go wykonać nawet codziennie. Oznacza to, że pełną sesję 6- zabiegową odbywamy w ciągu niespełna tygodnia.

Twoja nowa twarz – efekty zabiegu

Rezultaty zabiegu przy użyciu urządzenia Indiba są spektakularne, a co więcej – widoczne od razu. Przede wszystkim skóra staje się bardziej napięta, promienna i nawilżona. Zmarszczki ulegają spłyceniu – nawet najgłębsze bruzdy mimiczne na czole oraz w okolicach nosa i ust. Zabieg redukuje też widoczność drugiego podbródka. Twarz nabiera młodzieńczego wyglądu, jest ujędrniona, a skóra zdrowsza.

Czy Indiba jest dla każdego?

Liczba przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest bardzo niewielka. Metoda może być stosowana u osób z chorobami nowotworowymi i autoimmunologicznymi, które często były wykluczone z zabiegów kosmetycznych. Nie powinna być jednak wykonywana w trakcie trwania ciąży lub laktacji, a także u osób posiadających rozrusznik serca lub cierpiących na choroby zakrzepowe. Może być łączona z innymi procedurami, wypełniaczami, toksyną botulinową, czy nićmi.

bottom of page